M_bebah OP t1_j57n7d2 wrote
Reply to comment by thaifoodthrow in I live in Latin America (Perú) and I know the most terrible and the most beautiful things of it so AMA! by M_bebah
Not really. It's almost the same as it was before covid. You can buy it for 3 US dollars per kg approximately in any supermarket and you can find it even cheaper in local markets.
Viewing a single comment thread. View all comments