Viewing a single comment thread. View all comments

Strong-Roll-1223 t1_jacej9a wrote

$400 at Whole Foods as a couple with a toddler. But we eat out a lot and get pre prepared meals delivered from territory. So it’s basically just for snacks, food for baby, and maybe 1-2 lunches and 1-2 dinners a week.

1